Zrealizowano

TBS Centrum/Zamkowe Ogrody


Centrum Projektów Regionalnych Inwestor S.A. pełni rolę inwestora zastępczego przy inwestycji Zamkowe Ogrody. Jest to inwestycja zlokalizowana w sercu Będzina, niedaleko zamku i parku. Wielomieszkaniowy budynek o podwyższonym standardzie wyróżnia się nowoczesną bryłą i innowacyjnym podejściem do rozwiązań architektonicznych. Trzy oddzielne wejścia umożliwiają dostęp do 33 mieszkań. W budynku znajdują się 2 lokale usługowe oraz garaż podziemny. Dodatkowym atutem jest umieszczenie na dachu tarasów dostępnych dla właścicieli mieszkań najwyższej kondygnacjiWięcej informacji o Zamkowych Ogrodach


Malinowice


Osiedle Malinowice to malowniczo położone osiedle domów jednorodzinnych. Łączy w sobie miejski charakter domów z podmiejskimi cechami lokalizacji tworząc dopełniającą się całość. Ponad 70 klientów już doceniło charakter naszego osiedla.Stacje Paliw PKN ORLEN S.A.Centrum Projektów Regionalnych Inwestor S.A. pełnił rolę generalnego wykonawcy dla stacji paliw PKN ORLEN S.A. w: Kluczborku, Rydułtowach, Mysłowicach, Zdzieszowicach, Kędzierzynie Koźlu i Białej.


Gminny Zespół Lokali SocjalnychW 2010r Spółka CPR Inwestor S.A. wykonała dla Gminy Słupsk Projekt Budynków Socjalnych do zrealizowania w miejscowości Jezierzyce. Projekt składał się z dwóch typów budynków. Typ A - parterowy, typ B- jednopiętrowy. Innowacyjne podejście architektoniczne i rozwiązania techniczne, z uwzględnieniem uwarunkowań socjologicznych osób/ludzi zamieszkujących tego rodzaju lokale jest wynikiem wnikliwej analizy społecznej.


Podmioty powiązane

  • image
Previous Next

Szybki kontakt

Centrum Projektów Regionalnych-Inwestor S.A.
Al. Roździeńskiego 188
40-203 Katowice
tel./fax: (32) 781 86 00
inwestor@cprinwestor.com.pl

więcej